Ustájení

Ustájení koní

Nabízíme ustájení koní v krásném stylovém areálu s kvalitním zázemím. Ranč je vybaven pastvinami s přístřešky a nezámrznými napaječkami, boxy pro koně, pískovou osvětlenou kruhovou jízdárnou, osvětleným pískovým kolbištěm, uvazištěm, sedlovnou s možností vytápení, přípravnou krmiv, prostorem pro mytí koní, stylovou klubovnou, ubytovacími prostory se sociálním zařízením, asfaltovým hřištěm a beachvoleybalovým hřištěm.

Ustájení koní nabízíme ve dvou režimech: boxové (dle dohody) a  preferované venkovní (duben - říjen 3 500 Kč; listopad - březen 4 000 Kč). V prvním případě kůň tráví čas v boxe vybaveném napaječkou, podestýlkou a senem, vodí se do výběhu. Ve venkovním ustájení si svůj čas organizuje sám, má k dispozici travnatý výběh, nezámrznou napaječku a přístřešek, kam se může schovat při nepřízni počasí. V zimě má neomezený přístup k senu.

Jadrné krmivo si majitel hradí sám, je možné dohodnout zajištění některých druhů nebo výrobců.

Pravidelně k nám jezdí kovář upravovat kopyta či kovat, stájový veterinář, také je možné kontaktovat koňského zubaře, popř. se domluvit na Dornově metodě.

 

     

  

 

TOPlist