Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Masáže

Masáž je nejstarší formou terapie, která zmírňuje bolest a stres, zlepšuje krevní oběh a uvolňuje napětí. Svěřte se do rukou maséra s bohatou praxí, vyzkoušejte nabízené druhy masáží a v klidném a příjemném prostředí zregenerujte tělo i mysl.

 

Nabízené masáže

Relaxační masáž

Masáž lávovými kameny

Relaxační smyslná masáž

Kombinovaná masáž

Pro objednání volejte na tel: 602 118 001

Možnost zakoupení dárkového poukazu! Objednávejte na tel: 602 118 001

   

    Relaxační masáž

Tato masáž zklidní a zharmonizuje Vaše tělo a mysl. Probíhá za klidné relaxační hudby a odstraňuje stres a napětí organismu. Masáž je velmi pomalá a jemná. Součástí relaxační masáže je i aroma-masáž, což je relaxační procedura, při níž dochází k uvolnění těla i psychického napětí. Tato masáž je považována za nejstarší a nejpřirozenější způsob léčby. Pomocí jemné masážní techniky a směsi těch nejkvalitnějších, za studena lisovaných přírodních a éterických olejů načerpáte novou sílu a energii. V průběhu této masáže se  rozproudí lymfatický systém ve Vašem těle a lépe se tak z těla odplavují toxiny.

 

    Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny zharmonizuje tělo, uvolní energetické dráhy a tím dá prostor životní energii lépe procházet celým tělem. Při masáži dochází k celkové regeneraci a očistnému procesu organismu, proto je vhodná masáž celého těla. Masáž začíná bez kamenů, kdy se svaly krátce promasírují a pak následuje masáž teplými lávovými kameny. Teplo z lávových kamenů se při masáži rozlije po celém těle a krásně uvolní a prohřeje ztuhlé svalstvo.

 

    Relaxační smyslná masáž

Je velmi jemná, citlivá, relaxační a lehce smyslná masáž, určená pro ženy, které se chtějí nechat unášet na smyslné vlně a užít si velmi příjemnou lehce vzrušující masáž plnou něžných a láskyplných doteků. Celá masáž probíhá za zvuku meditační hudby za použití vonných éterických olejů. 

 

    Kombinovaná masáž

Je relaxační masáž v kombinaci s masáží lávovými kameny. 

 

 

CENÍK

120min.  950 Kč

 V ceně masáží zahrnuto předehřátí v infrasauně.

TOPlist