Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Kvantová terapie

Kvantová terapie (KT)
Díky KT můžete změnit vlastní vědomí a to jak vnímáte svůj život. Objevíte vnitřní sílu, kterou má v sobě každý, jen ji vědomě nevyužívá. KT využívá principy kvantové fyziky, které propojuje s psychosomatickým pohledem na svět a zdraví člověka.


Každá naše myšlenka má velkou moc, pokud je navíc špatně nastavena, může způsobit nemoc, špatné vztahy nebo nás brzdí v dalším seberozvoji či v práci. Tato teorie je základem KT.


KT propojuje principy vyčištění vlastního povědomí s psychosomatikou a následně s kvantovým nastavením vlastního vědomí. Díky tomu je možné rychlejší uzdravení z nemoci či regenerace organismu, nebo změna vnímání svého života a vnitřní a duševní rovnováha. Pomocí KT je také možné přestat s kouřením. 


Při KT je důležitý záměr, tedy zaměřit vlastní pozornost na to, čeho chci dosáhnout. Pokud chci něco uskutečnit, musím si to nejdříve představit, musím vidět nový stav, do kterého se chci dostat. Poté je možné uskutečnit jednotlivé kroky k cíli.


KT není náhradou klasické lékařské péče, zejména u vážných zdravotních stavů. Pokud na sobě člověk pracuje pomocí KT, daří se mu zlepšit svůj zdravotní stav a snižovat dávky léků. Opravdu se nedoporučuje přestat chodit k lékařům nebo vysadit léky. Je důležité kombinovat způsoby léčby.

Pro více informací či objednání  -  tel: 602 118 001

Možnost zakoupení dárkového poukazu! Objednávejte na tel: 602 118 001, nebo email: ceskyranc@seznam.cz

TOPlist