Jezdecká školička

Pro děti od 5ti let nabízíme možnost jezdeckého kroužku. Během pravidelných lekcí naučíme děti nejprve ovládat koně ze země pomocí nejrůznějších her, díky kterým získají důvěru ke koni, naučí se s ním pracovat a zároveň se postupně zbaví strachu. Posléze učíme děti jezdit jak bez sedla, pouze s ohlávkou, což pomáhá rozvíjet jejich motoriku, rovnováhu a je velmi prospěšné pro správné držení těla, tak i se sedlem a uzdečkou. Děti se také naučí, jak se o koně starat, jak je čistit nebo ošetřovat. Součástí některých lekcí je i voltiž (gymnastika na koni). Kromě koní, se děti na ranči setkají s mnoha dalšími zvířátky. Součástí ranče je totiž minizoo, kde můžete najít kozy, ovce, prasátka a obora, ve které jsou jeleni, daňci a mufloni. Jezdecká školička je tak zaměřena na komplexní práci nejen s koňmi. S pokročilými dětmi vyjíždíme i do přírody v okolí Zákup.


Pro jezdce a jezdkyně, kteří by se chtěli věnovat jezdectví závodně, či měli zájem o individuální závodní přípravu, nabízíme kromě jezdecké školičky i možnost individuálních lekcí. S dětmi na závody taktéž jezdíme a zajišťujeme celkový servis.

    

Naše školička funguje celoročně kromě svátků a letních prázdnin.

KDY? 

15:00 – 17:00
ÚTERÝ,STŘEDA A PÁTEK
 

CENA

1x týdně/10měsíců 6000 Kč
2-3x týdně/10měsíců 7000Kč

Platbu lze platit zálohově ve splátkách měsíčně:
1x týdně 600 Kč
2-3x týdně 700 Kč


Platba probíhá bez ohledu na absenci (zohledňuje se pouze dlouhodobá nemoc - delší 3 měsíců)!!
 

Jakékoli další informace rádi poskytneme buď po telefonu 721 244 922 – Kateřina Mackovčinová či prostřednictvím emailu: ceskyranc@seznam.cz. Také nám můžete napsat na náš facebook.

V případě zájmu nabízíme možnost bezplatné prohlídky Českého ranče. Budeme se Vás a Vaše děti těšit!

PŘIHLÁŠKA        PROVOZNÍ ŘÁD

LETÁČEK

TOPlist