Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Jezdecká školička

Vážení rodiče a děti z jezdecké školičky, chtěli bychom velmi poděkovat všem, kteří myslíte na naše koníky a i přes nemožnost docházky stále platíte členské příspěvky. Zatím to vypadá tak, že budeme moci jezdeckou školičku opět spustit až 8.6.2020. Chtěli bychom proto nabídnout možnost individuálních lekcí od 1.5.2020, tzn. ihned po ukončení nouzového stavu. Cena za lekci je 500Kč. Členové platící v dubnu a květnu 2020, mají 2 lekce zdarma (které si mohou po tel. dohodě vybrat do 8.6)Pro děti od 5ti let nabízíme možnost jezdeckého kroužku. Během pravidelných lekcí naučíme děti nejprve ovládat koně ze země pomocí nejrůznějších her, díky kterým získají důvěru ke koni, naučí se s ním pracovat a zároveň se postupně zbaví strachu. Posléze učíme děti jezdit jak bez sedla, pouze s ohlávkou, což pomáhá rozvíjet jejich motoriku, rovnováhu a je velmi prospěšné pro správné držení těla, tak i se sedlem a uzdečkou. Děti se také naučí, jak se o koně starat, jak je čistit nebo ošetřovat. Součástí některých lekcí je i voltiž (gymnastika na koni). Kromě koní, se děti na ranči setkají s mnoha dalšími zvířátky. Součástí ranče je totiž minizoo, kde můžete najít kozy, ovce, prasátka a obora, ve které jsou jeleni, daňci a mufloni. Jezdecká školička je tak zaměřena na komplexní práci nejen s koňmi. S pokročilými dětmi vyjíždíme i do přírody v okolí Zákup.


Pro jezdce a jezdkyně, kteří by se chtěli věnovat jezdectví závodně, či měli zájem o individuální závodní přípravu, nabízíme kromě jezdecké školičky i možnost individuálních lekcí. S dětmi na závody taktéž jezdíme a zajišťujeme celkový servis.

    

Povinná výbava: jezdecká přilba, úrazové pojištění, počasí přizpůsobené oblečení.

 

KDY? 

15:00 – 17:00
ÚTERÝ,STŘEDA A PÁTEK 

Školička funguje celoročně kromě státních svátků a prázdnin (Vánoční, jarní, Velikonoční, letní, podzimní). Veškeré organizační změny jsou psány na facebookové stránce Jezdecká školička Český ranč.

 


CENA

1x týdně/10měsíců 7000 Kč
2-3x týdně/10měsíců 8000Kč

Platba probíhá bez ohledu na absenci (zohledňuje se pouze dlouhodobá nemoc - delší 3 měsíců)!!


V případě nutnosti lze platit zálohově v měsíčních splátkách. V tomto případě musí proběhnout platba předem nejpozději do 15. dne v měsíci předcházejícím. (Např. za říjen musí platba proběhnout do 15. září).

Měsíční splátky:
1x týdně 700 Kč
2x týdně 800 Kč

Platba bude provedena převodem na účet nebo hotově.

Číslo účtu: 43-1918620267/0100
Info.pro příjemce: Jméno a příjmení dítěte


Jakékoli další informace rádi poskytneme buď po telefonu 721 244 922 – Kateřina Mackovčinová či prostřednictvím emailu: ceskyranc@seznam.cz. Také nám můžete napsat na náš facebook.

V případě zájmu nabízíme možnost bezplatné prohlídky Českého ranče. Budeme se Vás a Vaše děti těšit!

PŘIHLÁŠKA    PROVOZNÍ ŘÁD

 

TOPlist