Galerie akcí 2015

Silvestr a novoroční procházka

Novoroční procházka po zdařilé oslavě Silvestra s přáteli Českého ranče

27.10. - 31.10. - Podzimní tábor s koňmi na Českém ranči

Během podzimních prázdnin u nás proběhl další zábavný a přitom vzdělávací pobyt pro děti. Děti se na táboře pod dozorem kvalifikovaných instruktorů naučily spustu nových dovedností s koňmi, získaly zkušenosti i s jinými zvířaty a našly nové kamarády.

Fotografie a další informace najdete ZDE.

 

Poslední srpnový víkend - Čundr

 

4. července - 8. srpna - Letní tábor s koňmi

Letošní premiéra dětského tábora proběhla úspěšně! Máme za sebou 5 krásných turnusů.

Dětem se moc líbilo a děkujeme i rodičům za kladné hodnocení. Za rok se na všechny budeme těšit zase! A nebo už na podzim? :-)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. srpna - Nezmaři + předkapela Báry

Po loňském premiérovém a současně nesmírně vydařeném koncertu se k nám na přelomu léta vrátili Nezmaři. Pavel Zajíc, Tonda Hlaváč, Pavel Jim Drengubák a Šárka Benetková nám naplnili večer libými tóny folku a naše srdce radostí, pohodou i romantikou.

Počasí nám vyšlo krásně, přišli super lidičky a atmosféra byla úžasná! 

Všem děkujeme za účast na posledním koncertu letošní sezóny a těšíme se na další akci!!! 

  

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Před hlavním programem vystoupila kapela Báry, která vznikla již před rokem 1989, původně jako výhradně dívčí. Během let se v ní vystřídalo mnoho muzikantů, ale základ a image zůstal stejný-v popředí je ženský trojhlasý vokál doprovázený akustickými nástroji. Současná sestava je pětičlenná: Brigita Vanická, Lenka Jandová, Vlaďka Sťěpánková, Iveta Dolanová a Hanka Trnková. Kapela nemá vyhraněný styl muziky, hraje písničky jak z oblasti country a bluegrassu, ale i takové, které se dají těžko zařadit do "škatulky".

 

27. června - Kamelot + předkapela Nautica

V sobotu 27. června k nám zavítala brněnská kapela Kamelot. Žánr folk a country podle slov leadera, zpěváka, skladatele hudby a autora všech písní Romana Horkého skupina dávno překročila a její produkce by se dala nazvat "pop-tramp". Skupina má za sebou tisíce úspěšných vystoupení a koncertů, ocenění v odborných i diváckých anketách. 

Před ostřílenými mazáky vystoupila  předkapela jménem Nautica z Jablonce nad Nisou. Mladá kapela hrající ve složení Andrea Bělíková, Radka Bělíková, Martin Gorčík a Tomáš Patrman má za sebou řadu úspěšných vystoupení. Dvakrát vyhrála Dětskou Portu nebo Folkový kvítek, získala Zlatý oříšek v ČT a natočila svoje první autorské album ve stylu folk-rock. 

Koncert se i přes večerní déšť vydařil a už se můžeme těšit na začátek srpna...

 

 

 

 

 

 

 

 

20. června - Sportovní den

V sobotu 20. června proběhl tradiční sportovní den. Družstva soutěžila ve stolním tenisu, nohejbalu a beachvolejbalu. Přestože nás počasí trochu pozlobilo, akce se vydařila. Děkujeme zúčastněným. Z fotek zatím malá ochutnávka, na ostatní přibyde odkaz.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

6. června - Dětský den

V sobotu 6. června proběhl na Českém ranči Dětský den ve spolupráci s městem Zákupy. Děti mohly shlédnout Krkonošskou pohádku v podání Divadelního spolku N.O.P.Ď., indiánské vystoupení s koňmi, zúčastnit se celé řady soutěží a svézt se na koni. Celé odpoledne bylo i přes velké horko moc povedené!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5. června - Žalman & Spol. + předkapela Ametyst

V pátek 5. června u nás na ranči koncertoval nestor folkové hudby Pavel Žalman Lohonka se svými společníky, Michaelou Hálkovou, Pavlem Malinou a Petrem Novotným. Žalman je na hudební scéně znám už čtyři desetiletí, je to autor stovek písní, básní a spoluautor několika scénářů k vlastním hudebním filmům. Mezi nejznámější písně určitě patří Divoký horský tymián nebo Jantarová země. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O první hudební tóny večera se postarala kapela Ametyst z Liberce, šestičlenné seskupení s Tomášem Holoubkem v čele. Kapela volně navazuje na původní hudební uskupení stejného znění z dob 70. a 80. let. Nynější podoba kapely reprezentuje melodickou, převážně vlastní hudební tvorbu se širokým hudebním spektrem: blues, pop, folk, rock, latina, klasika,... Ale hlavně hraje od srdce.

 

18.-19. dubna - licence WRC

WRC Severní Čechy pořádal na našem ranči zkoušky pro složení licence jezdce WRC ČR. V sobotu navečer se zájemci a další přátelé koní sešli v hospůdce a strávili příjemný večer za doprovodu výborných muzikantů. V neděli ráno všichni úspěšně složili teoreticku část a dopoledne i praktickou pod dohledem Jaroslava Doležána. Blahopřejeme a těšíme se na vzornou reprezentaci!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Novoroční vycházka

...aneb jak lépe se zbavit bolehlavu, než výletem do skal, které máme co by pískovcem dohodil...

TOPlist